O mnie - Fizjoterapia Michał Czapla

Idź do spisu treści

Menu główne

O mnie

Nazywam się Michał Czapla. Mieszkam w Żarowie. Skończyłem studia w stopniu licencjackim w Kolegium Karkonoskim w Jeleniej Górze, gdzie odbywałem praktyki w różnych placówkach służby zdrowia m. in: w Szpitalu Wojewódzkim w Jeleniej Górze, w szpitalu MSWiA w Jeleniej Górze, w Specjalistycznym Szpitalu Uzdrowiskowym dla dzieci „Małgosia”, w Centrum Pulmonologi i Alergologi w Karpaczu. Po zdobyciu licencjata fizjoterapii wybrałem się na studia magisterskie II stopnia, które ukończyłem z wynikiem dobrym. Na tych studiach uzupełniałem wiedzę o nowoczesne metody usprawniania pacjenta. Uczestniczyłem w wielu sympozjach, konferencjach oraz kursach związanych z tematyką rehabilitacji.
Jak każdy człowiek posiadam wady i zalety. Zawsze służę pomocą , nigdy nie zostawiłam w potrzebie. Dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem otwartym, szczerym, posiadającym własne zdanie.
Interesuję się wszelkimi nowinkami związanymi z rehabilitacją. Drugą moją pasją jest sport. Jak każdy Polak dopinguję Reprezentantom Polski w różnych dyscyplinach m.in: w piłce nożnej, siatkówce, piłce ręcznej, czy lekkoatletyce. Posiadam piłkarską licencje trenerską „UEFA B” i trenuję obecnie drużynę K.S. UNIA Jaroszów (Junior młodszy) oraz drużynę Zjednoczeni II Żarów (Młodziki).

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego